На Буковині поліція розслідує ймовірний факт підкупу виборців кандидатом у церкві

Новини Чернівців / топ новини
5 004
0
На Буковині поліція розслідує ймовірний факт підкупу виборців кандидатом у церкві

У Чернівецькій області правоохоронці розслідують факт ймовірного підкупу виборців кандидатом у народні депутати.

Про це повідомив в.о. керівника Заставнівського відділення поліції ГУ Нацполіції в Чернівецькій області Сергій Кушнір, пише molbuk.ua



Зокрема, він повідомив, що працівники Заставнівського райвідділу поліції виявили аудіозапис розмови невідомої особи, яка начебто здійснювала агітацію та підкуп жителів одного з сіл Заставнівського району.

"За вказаним фактом прийнято рішення про внесення відомостей до ЄРДР за ч.2 ст.160 Кримінального кодексу України "Підкуп виборця, учасника референдуму". Санкції статті передбачають до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на той самий строк. Наразі проводиться перевірка, з’ясовуються обставини, встановлюються можливі свідки та очевидці цієї події", – зазначив правоохоронець.



У суботу, 13 липня на Facebook-сторінці "Михайло Сторожинецький" опублікували аудіозапис розмови, де зафіксовано, як невідомий чоловічий голос розповідає про те, що кандидат у нардепи Максим Бурбак начебто передав церкві села Вікно пожертву в сумі 20 тисяч гривень.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
5 гектарів квітів і 120 сортів: на Буковині квітнуть два півонієві поля
8 119
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
7 494
На заході України зранку гриміли вибухи: що відомо про ворожі удари
6 347
«Його голос та гру на гітарі пам’ятають усі»: що відомо про відважного захисника з Буковини Владислава Каралаша
6 137
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 090
У Чернівцях виставили на аукціон місця для торгівлі кавою: де найдорожче
3 806
Знову гірка втрата: на війні загинув захисник із Буковини Віталій Думитрюк
3 327
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
2 901
У Чернівцях чоловік побив дружину: під час обшуку у квартирі знайшли боєприпаси
2 897
«32 роки – шлях до нашої мрії»: ФК «Буковина» отримав чемпіонський кубок і відсвяткував вихід в УПЛ
2 534