У партії «Слуга народу» попередили, що Дідух-Кобзар – не їхній кандидат

Новини Чернівців / новини
5 085
0
У партії «Слуга народу» попередили, що Дідух-Кобзар – не їхній кандидат

У політичній партії "Слуга народу" попередили, що кандидат у нардепи Володимир Дідух-Кобзар, який балотується самовисуванцем на 201 виборчому окрузі в Чернівцях, не є представником цієї політсили.

Про це йдеться у відповідному дописі, який розміщено на Facebook-сторінці "Слуги народу", пише molbuk.ua



"Хочемо попередити, що останнім часом з'явилася велика кількість фейкових сторінок, що представляються кандидатами від ПП "Слуга Народу". Ось одна із них", – йдеться у публікації, де наводиться світлина із зображенням Дідуха-Кобзаря.



Раніше повідомлялося, що в Чернівцях поліція розслідує інформацію про подачу кандидатом у нардепи недостовірних даних про себе Центральній виборчій комісії. За інформацією molbuk.ua, ця справа може стосуватися кандидата у народні депутати Володимира Дідуха-Кобзаря, який, за даними сайту ЦВК, подав відомості про те, що він очолює громадську організацію "Слуга народу".

Окрім того, кандидат на власній Facebook-сторінці використовує символіку політичної партії "Слуга народу", хоча політсила не висувала його на парламентських виборах.

Згідно з даними із відкритих державних реєстрів, Дідух-Кобзар є фізичною особою-підприємцем. Проте інформації про те, що він очолює будь-яку громадську організацію, немає.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
72 623
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
65 195
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
34 784
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
30 250
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
29 879
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
24 593
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
23 037
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
22 342
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
18 724
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 184