Осквернили престол: На Буковині з храму вкрали старовинну ікону

Новини Чернівців / новини
3 292
0
Осквернили престол: На Буковині з храму вкрали старовинну ікону


В ніч з 2 на 3 липня, у храмі на честь святого апостола Іоанна Богослова села Каплівка Хотинського району невідомі викрали старовинну складну ікону святого великомученика Георгія.

Про це йдеться на сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ, пише molbuk.ua.



"Перед цією іконою люди молилися більше ста років. Діяли професіонали, які прийшли з необхідними інструментами для скоєння смертного гріха. До храму проникли через вікно, попередньо розігнувши риштівку домкратом. У сторожку злодії проникли також через вікно у якому кусачками відрізали ґрати", - йдеться у дописі.

"Для свого злодіяння невідомі використали слушний момент, адже після негоди в селі Каплівка була відключена електроенергія, тому територія храму та вулиць не були освітленими", - пише у дописі.

Злодії також осквернили Святий Престол, скинувши з Нього покривало, та Святий Проскомідійник, доторкаючись до Святих Сосудів.

В храмі проводиться внутрішній ремонт і всі ікони, на період ремонту, були перенесені у сторожку. Злодії, потрапивши в сторожку вкрали єдину старовинну ікону, яка була на парафії.

Представники Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ звернулися до злодіїв з проханням повернути ікону.

"Звертаємося до злодіїв: поверніть будь ласка святу ікону до храму, її духовна цінність для парафіян в сотні раз більша ніж матеріальна. Історія не знає жодного випадку, коли хтось зумів збагатитися, оскверняючи святі храми. Господь - милостивий і чекає покаєння кожного", - закликають представники єпархії УПЦ.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 120
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
17 434
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 725
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 511
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 615
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
8 582
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 402
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
8 299
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 304
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 130


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.