У ЧНУ обрали проректорів: ректор розповів, кого саме

Новини Чернівців / новини
2 733
0
У ЧНУ обрали проректорів: ректор розповів, кого саме


Сьогодні, 21 червня, обрали трьох проректорів ЧНУ. Їх посади погоджував студентський парламент. Вже з наступного тижня проректори почнуть працювати.

Про це molbuk.ua повідомив ректор ЧНУ Роман Петришин.



“Першим проректором став Василь Балух, декан філософсько-теологічного факультету. Проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу - Тамара Марусик, яка і до цього обіймала посаду. Проректор з адміністративно-господарської роботи - Дмитро Федорцов. Ця посада була вільною півроку. Дмитро Федорцов — це наш випускник, кандидат фізико-математичних наук. Він працював на різних посадах. Останніх десять років був начальником наукової частини ЧНУ. Потім на рік пішов у бізнес і працював головним інженером”, - розповів Роман Петришин.

Майже дві години проректори відповідали на запитання студентського парламенту. Бо за законом про вищу освіту України заступників керівника закладу освіти, у даному випадку проректорів, обов’язково погоджується зі студентським самоврядуванням.

“Проректорів спочатку обирали таємним голосуванням декани. Але це наша внутрішня “кухня”. Я міг їх рекомендувати студентському парламенту без обрання деканами, але домовилися, що це погоджуватимуть і з деканами. З усіма кандидатурами і декани, і студенти погодилися з першого разу”, - пояснив Роман Петришин.

Двоє проректорів до своїх обов’язків приступлять вже з понеділка, 24 червня.

“Василь Балух з понеділка вже почне працювати першим проректором. Тамара Марусик продовжить роботу, бо у неї контракт закінчується у липні. А Федорцов тиждень оформлятиме документи, адже він з університету звільнився і має подавати низку документів", - зазначив ректор.

Щодо посади проректора з економічних питань, то цю посаду виведуть зі штатного розпису.

“У нас звільниться вакансія проректора з економічних питань, головного бухгалтера, яку займає Сільвія Марут. Ми цю спеціальність виводимо зі штатного розпису. Але на даний момент цього не можемо зробити, бо потрібно належним чином оформити всі документи. Першого вересня на місці головного бухгалтера буде працювати молода людина”, - сказав Роман Петришин.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
24 012
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 515
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
7 738
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 054
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 890
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 524
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 663
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 360
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 348
Спершу мороз, а потім дощ: як зміниться погода на Буковині цими вихідними
3 754