Моторошна ДТП під Кам’янцем-Подільським: загинули двоє дорослих і дитина

Новини Чернівців / пригоди
9 895
0
Моторошна ДТП під Кам’янцем-Подільським: загинули двоє дорослих і дитина

У Хмельницькій області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинули троє осіб, одна з яких – дитина.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької поліції, ДТП сталася сьогодні у селі Колибаївка.



На під‘їзді до села Колибаївка зіткнулися легковий автомобіль "Chevrolet Aveo" та вантажівка "MAN". В результаті ДТП троє людей з легковика загинули на місці події.

За попередніми даними 54-річний водій "Шевроле", рухаючись в напрямку м. Кам'янець-Подільський, не врахував дорожньої обстановки, здійснив виїзд на зустрічну смугу руху, де допустив лобове зіткнення з вантажним автомобілем під керуванням 53-річного мешканця Чернівецької області.

Моторошна ДТП під Кам’янцем-Подільським: загинули двоє дорослих і дитина


Серед загиблих — водій легковика та його пасажири — 25-річна мати з трирічною донькою. Водій вантажівки не постраждав.

Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група ГУНП в Хмельницькій області. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 114
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
5 234
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 096
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 773
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 208
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 060
Закликали чинити опір ТЦК: у Чернівцях СБУ затримала двох провокаторів
2 992
На Буковині директор ліцею розтратив кошти, виділені на ремонт гуртожитку для ВПО
2 746
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 543
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 308


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.