На Буковині через п’яного водія загинув пасажир автомобіля

Новини Чернівців / топ новини
10 599
0
На Буковині через п’яного водія загинув пасажир автомобіля


Смертельна ДТП сталася у селі Васловівці Заставнівського району. Працівники поліції встановили, що водій керував автівкою напідпитку.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Чернівецької області.



Автопригода сталася 10-го травня приблизно о 03:50. Для з’ясування причин і обставин ДТП на місце події виїхали слідчо-оперативні групи ГУНП в Чернівецькій області та Заставнівського відділення поліції.

Поліцейські встановили: керуючи автомобілем "Renault Laguna" на іноземній реєстрації, 22-річний житель села Мамаївці Кіцманського району не впорався з керуванням і допустив перекидання транспортного засобу. Окрім водія, у салоні іномарки перебували двоє його однолітків-односельчан.

Від отриманих під час аварії травм на місці події загинув один із пасажирів. Результати медичного освідчення показали, що водій та інший пасажир перебували у стані алкогольного сп’яніння.

За фактом смертельної дорожньо-транспортної пригоди слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Для встановлення всіх обставин аварії призначено низку експертиз. Наразі проводиться досудове розслідування.

Водія затримано в порядку статті 208 КПК і поміщено до ізолятора тимчасового тримання

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
21 776
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
11 077
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 631
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 305
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 219
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 044
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
6 021
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 942
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
5 826
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 537


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.