На Буковині віряни релігійних громад не поділили храм

Новини Чернівців / топ новини
2 080
0
На Буковині віряни релігійних громад не поділили храм


У селі Добринівці Заставнівського району представники двох релігійних громад не могли дійти згоди щодо подальшого користування культової споруди.


Повідомлення про інцидент надійшло на території храму сьогодні, 29 квітня, приблизно о 15:30, повідомили у відділ комунікації поліції Чернівецької області.



На місце події одразу виїхало керівництво, слідчо-оперативна група, наряд ГРПП Заставнівського відділення поліції. Для забезпечення правопорядку також було залучено додаткові сили.

Поліцейські провели з вірянами превентивні заходи та наголоссили на вирішенні питань виключно у правовому полі. Присутнім додатково було доведено про відповідальність за порушення публічного порядку та повідомлено про неприпустимість правопорушень на релігійному ґрунті.

Наразі ситуація повністю контрольована, поліцейські забезпечують цілісність церковного майна і безпеку учасників зібрання.

На Буковині віряни релігійних громад не поділили храм


Подібний інцидент стався увечері, 28 квітня, у селі Кальнівці Кіцманського арйону. Між представниками двох релігійних громад виникло непорозуміння щодо подальшого користування місцевим храмом.

Працівники Кіцманського відділу поліції провели з вірянами превентивні заходи та врегулювали спірні питання.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Доплата за стаж: хто отримає спеціальну надбавку у 2026 році
30 375
Вважався зниклим безвісти: на Буковині востаннє додому повертається Олександр Савчук
19 259
Конфлікт у Кіцмані: очільник Чернівецької ОВА пообіцяв навідатися і розібратися
13 680
Військового з Буковини, якого звільнили з полону, понад три роки утримували у Чечні
11 823
«Чотири роки на відстані»: Осипенко розповів, коли перевезе родину на Буковину
10 958
Україна й Румунія будують 2 лінії електропередач: Буковина може отримати додаткове світло вже взимку
9 183
Сильний вітер і дощі: якою буде погода завтра на Буковині
8 968
У центрі Чернівців ввечері спалахнула пожежа - що саме горіло - фото
8 079
Скандальна забудова на місці "Берізки" в центрі Чернівців: мешканці створили петицію
7 240
Врятувала подругу: стало відомо про стан дівчинки, на яку впало дерево на дитмайданчику
7 154