У Чернівцях на клумбах зацвітуть 10 тисяч тюльпанів

Новини Чернівців / новини
1 844
0
У Чернівцях на клумбах зацвітуть 10 тисяч тюльпанів

На озеленення Чернівців виділили десять мільйонів гривень, але цих коштів недостатньо, бо за них потрібно не лише висадити дерева і клумби, а й зрізати старі, покосити газони.

Про це molbuk.ua повідомив начальник тресту зеленого господарства Олександр Брязкало.



“Ми вже почали роботи з озеленення. Зокрема видаляємо пні старих дерев на вулиці Героїв Майдану. Для цих робіт спеціально орендуємо техніку. На місці старих дерев висадимо липи. Здійснимо підсадку дерев на вулиці Франка, на вулиці Університетській посадимо 14 дерев, їх там часто ламають, на вулиці Бандери – 11 дерев, на вулиці Головній (від лялькового театру до Центральної площі) – 10 дерев, на Героїв Майдану – 40 дерев”, – розповідає Олександр Брязкало.

Хоч коштів і не вистачає, але комунальники намагатимуться зробити місто квітучим та зеленим.

“Там, де широкі газони, ми будемо висаджувати катальпи. Це гарне дерево, яке квітне білим і має велике розлоге листя. Таких дерев ми багато висадили на вулиці Комунальників. З’являться вони також на "Гравітоні" на Алеї небайдужості.
На Калічанці, де облаштовують громадський простір, посадимо шість платанів. Це високі дерева і їх у місті досить мало. Дерева вже закупили для посадки”, – сказав Олександр Брязкало.

Перші квіти, які з’являться на клумбах у центрі міста, – це традиційно будуть тюльпани. Наприкінці минулого року їх висадили понад 10 тисяч цибулин. Також квітнутимуть на клумбах пеларгонії, бегонії, петунії. Низькорослими квітами засадять квітковий годинник.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Експосадовиця міськради Чернівців закупила генератори у знайомого за завищеною ціною
7 848
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
5 973
У Чернівцях через капремонт дороги на вулиці Головній зрізають дерева
5 277
Більшість через мотоциклістів: на Буковині трапилося п'ять ДТП
4 782
Сьогодні на Буковині попрощаються із двома загиблими захисниками
3 695
Зарплати лікарів зростуть, на українців чекають нові послуги - проєкт бюджету-2026
3 225
"Був мудрим керівником": після важкої хвороби помер начальник Новоселицької тепломережі
2 963
Навички, що рятують життя: на Буковині проводять навчання з національного спротиву
2 810
Змінили рух транспорту: у центрі Чернівців ремонтують пішохідний перехід
2 666
Риють рови, нищать урожай. На Буковині виник скандал між громадою та прикордонниками
2 570


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.