У Чернівцях внаслідок важкої хвороби померла 8-річна дівчинка

Новини Чернівців / новини
6 896
0
У Чернівцях внаслідок важкої хвороби померла 8-річна дівчинка

У Чернівцях внаслідок важкої хвороби померла 8-річна Настя Бирчак, на лікування якої раніше було проведено збір грошей.

Про це йдеться у тексті співчуття в.о. голови Чернівецької ОДА Михайла Павлюка, який опубліковано на сайті "будинку з левами".



"Від імені обласної державної адміністрації та від себе особисто висловлю щирі співчуття працівниці управління персоналом та нагород апарату ОДА Юлії Бирчак та її чоловіку Богдану з приводу смерті доньки Анастасії, яка протягом тривалого часу боролася із складною хворобою", - йдеться у тексті співчуття.

"Насті було 8 років. На початку квітня минулого року під час проведення МРТ у неї виявили пухлину стовбура мозку та встановлено діагноз дифузна астроцитома стовбура головного мозку. Дівчинка пережила складну операцію, променеву терапію в Туреччині та лікування хіміопрепаратами в Україні. Серце Настуні зупинилося 27 cічня 2019 року. Нехай Бог дасть сили пережити родині та близьким біль непоправної втрати. Сумуємо разом з Вами. Вічна пам'ять", - йдеться у повідомленні.

Раніше у Чернівцях було організовано збір грошей на лікування дитини.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
12 164
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
7 060
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
6 022
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 887
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 796
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 683
Осінь здивує українців: якою буде погода у вересні та коли чекати похолодання
3 559
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 423
На Буковині відремонтували проїзд через міст на важливій дорозі - фото
3 330
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
3 286