У Чернівцях до 5,5 років засудили крадія

Новини Чернівців / новини
1 039
0
У Чернівцях до 5,5 років засудили крадія

Чернівецькою місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 35-річного мешканця Чернівців за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, що завдала значної шкоди потерпілому).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, пише molbuk.ua.



У ході судового розгляду встановлено, що обвинувачений, будучи раніше судимим за майнові злочини та злочини проти власності, в період непогашеної судимості скоїв новий злочин. Так, з листопада 2017 року по лютий 2018 року, здійснив шість крадіжок на території м. Чернівці, чим завдав потерпілим матеріальну шкоду на загальну суму понад 280 тис. грн.

Шевченківський районний суд м. Чернівці визнав винним правопорушника в інкримінованому йому злочині та призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі. На підставі ч.4 ст.70 КК України за сукупністю злочинів зловмиснику приєднано не відбуту частину покарання за вироком Першотравневого районного суду м. Чернівці від 25.04.2018 року та призначено остаточне покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Іво Бобул переніс важку операцію: він поділився подробицями свого стану
11 565
Таких цін ще не було: на ринках Чернівців подорожчало сало
7 845
Перемогла у фіналі росіянку: чернівчанка стала чемпіонкою світу з панкратіону
7 661
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
6 820
"Не хочемо вести дітей у різні школи": у Чернівцях батьки виступили проти нової реформи освіти
6 231
Завтра Чернівці попрощаються з полеглим захисником Євгенієм Жаворонковим
5 726
Чоловік-іноземець чернівчанки Сопонару у день її 39-річчя зворушив зверненням до неї
5 663
На Буковині очікуються сильні заморозки: синоптики оголосили І рівень небезпечності
5 143
Замість бабиного літа - мороз: у Чернівцях зафіксували "мінусовий" температурний рекорд
4 846
Завтра в Україні застосують графіки погодинних відключень світла
4 545


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.