Coca-Cola повідомила про зміни у програмі свята з новорічною вантажівкою в Чернівцях

Новини Чернівців / новини
4 200
0
Coca-Cola повідомила про зміни у програмі свята з новорічною вантажівкою в Чернівцях

Компанія Coca-Cola повідомила про зміни у програмі заходу з фірмовою новорічною вантажівкою, яка завтра, 9 січня прибуде до Чернівців.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці компанії, пише molbuk.ua



Зазначається, що замість двох локацій в центрі Чернівців захід проводитиметься лише на одній – на Центральній площі поблизу ратуші.

"З технічних причин, кількість локацій заходу було змінено. Новорічна вантажівка Coca-Cola #БудьСантою зробить зупинку лише біля міської ратуші, за адресою Центральна площа, 1. Чекаємо вас з 14:00 до 20:00", - йдеться у повідомленні.



Раніше повідомлялося, що до Чернівців 9 січня 2019 року прибуде славнозвісна новорічна вантажівка Coca-Cola.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.