«Золотий» перинатальний центр: у Чернівцях чиновники віддали 42 млн грн фірмі, що раніше підробляла акти на цьому об’єкті

Новини Чернівців / новини / топ новини
3 131
0
«Золотий» перинатальний центр: у Чернівцях чиновники віддали 42 млн грн фірмі, що раніше підробляла акти на цьому об’єкті

Управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації 21 грудня уклало угоду на реконструкцію приміщень Чернівецького обласного перинатального центру з приватним підприємством "Промбудсервіс-Косів" за 42,91 млн грн.

Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на сервіс електронних закупівель Prozorro.



Перинатальний центр в Чернівцях намагаються реконструювати з 2012 року. За даними UA: БУКОВИНА, відкрити його планували ще у грудні 2013 року, проте через затримку коштів відкриття об’єкту перенесли. Наступні чотири роки кошти виділялись у дуже незначних розмірах. На сьогодні на реконструкцію центру вже витрачено 94 млн грн. За словами начальника управління капітального будівництва Юрія Штефуника, після перерахунку кошторису, остаточна вартість будівництва становить 159 млн. грн.

На відміну від змін у кошторисі, зміни щодо підрядника не відбулись – ПП "Промбудсервіс-Косів" стало переможцем першого тендеру на реконструкцію у 2013 році і останнього у 2018. Власником та директором фірми є мешканець села Вербовець (Косівський район, Івано-Франківська область) Володимир Тинкалюк.

А у січні 2015 році слідчі Першотравневого РВ УМВС України в Чернівецькій області запідозрили фірму у підробці документів та порушили проти неї кримінальне провадження. За даними слідчих, директор фірми Володимир Тинкалюк під час здійснення реконструкції перенатального центру "підробив акти виконаних підрядних робіт форми КБ 2-в, чим завдав збитків інтересам держави у сумі 34,55 тис. грн". Йшлося про акти на придбання вікон. При цьому вікна фірма купувала у підприємства "Інтекс", яке на той момент також належало Володимирові Тинкалюку.

Роботи по реконструкції перенатального центру, згідно з угодою, планують завершити до кінця 2019 року. За останні десять днів 2018 року підприємство повинно освоїти бюджет у розмірі 26,89 млн грн, решту фінансування у сумі 16,02 млн грн передбачено на наступний рік.

ПП "Промбудсервіс-Косів" з початку 2018 року отримало державних підрядів на загальну суму 435,8 млн грн. за день до укладання угоди з Чернівецьки УКБ, фірма отримала підряд на 70 млн грн від територіального управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області на будівництво суду в Коломиї.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
7 398
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
6 783
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
6 122
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 685
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
5 017
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
4 080
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
3 093
На Буковині розслідують справу щодо працівників ТЦК, які переправляли ухилянтів за кордон
3 037
Оборонці «Азовсталі» та ЧАЕС: з ворожого полону повернулись 185 військових
1 842
Казав, що готовий "стріляти в українців": силовики Буковини викрили зрадника
1 710


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.