Бюджет-2019: за що проголосувала Чернівецька облрада

Новини Чернівців / політика, влада
3 114
0
Бюджет-2019: за що проголосувала Чернівецька облрада

Чернівецька обласна рада затвердила обласний бюджет на 2019 рік.

Як повідомляє molbuk.ua, сьогодні це рішення ухвалили на сесії обласної ради 38-ма голосами обранців.



Відповідно до ухваленого рішення, доходи обласного бюджету становитимуть 5,329 млрд грн, у тому числі доходи загального фонду 5,02 млрд грн та 30,7 млн грн – спеціального фонду.

З них найбільшу суму очікується отримати від податку на доходи фізичних осіб (86%) – 3,9 млрд грн. З неподаткових надходжень очікується отримати в бюджет 95,5 млн грн. З них за адміністративні збори й платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності планується отримати 17,5 млн грн, ще 14,5 млн грн – із плати за адміністративні послуги.

Документом передбачено, що видатки обласного бюджету складатимуть 5,323 млрд грн, у тому числі із загального фонду 4,9 млрд грн та понад 355 млн грн. – спеціального фонду. З них 423 млн грн планується спрямувати на сферу освіти, 787 млн грн – на охорону здоров’я. Крім того, на сферу соціального захисту передбачено 154,7 млн грн, 128,7 млн грн – на культуру, 343 млн грн – на розвиток спорту. Окрім того, житлово-комунальній галузі та дорожньому господарству очікується виділення видатків у розмірі 3,1 млн грн, 1 млн грн – на сферу агропромислового комплексу.

Бюджет передбачив профіцит за загальним фондом обласного бюджету в розмірі 47,3 млн грн. Також документом передбачено дефіцит за спеціальним фондом обласного бюджету в розмірі 47,3 млн грн.

Окрім того, у обласному бюджеті передбачено резервний фонд у розмірі 16 млн грн.

Як відомо, у 2017 році Чернівецька обласна рада затвердила бюджет-2018 з доходами і видатками в розмірі по 5,5 млрд грн.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 636
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
8 231
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
5 685
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
5 276
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 651
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
4 204
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 647
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 31 січня
3 581
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 534
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 371