Фищук написав заяву на звільнення, Кабмін схвалив її, - джерело

Новини Чернівців / топ новини
7 252
0
Фищук написав заяву на звільнення, Кабмін схвалив її, - джерело

Кабінет міністрів України підтримав рішення про схвалення заяви про звільнення за власним бажанням, яку написав голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук.

Як стало відомо кореспонденту molbuk.ua з власних джерел, відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні уряду.

Водночас ряд місцевих ЗМІ повідомив про те, що Кабмін сьогодні прийняв рішення про звільнення Фищука з посади голови Чернівецької ОДА. Далі відповідне розпорядження має підписати президент Петро Порошенко.

Разом з тим, у прес-службі Чернівецької ОДА не коментують цю інформацію.

"Олександр Георгійович наразі не в Чернівцях, завтра він буде, і тоді ми зможемо прокоментувати цю інформацію", - повідомили у "будинку з левами".

Сам же Фищук у телефонній розмові з кореспондентом molbuk.ua повідомив, що наразі він не має часу на розмови, та пообіцяв перетелефонувати пізніше.

Також відомо, що сьогодні на черговому засіданні Кабінету міністрів України одним з останніх питань розглядалася низка кадрових рішень.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 326
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 420
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
5 871
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 607
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 107
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 639
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 555
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 485
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 993
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 472