Голосно шуміти і сваритися: що не можна сьогодні робити

Новини Чернівців / новини
1 873
0
Голосно шуміти і сваритися: що не можна сьогодні робити

Останні дев'ять днів бджолярі готували бджіл до зимових холодів, утеплювали вулики і заносили їх в більш теплі місця. І сьогодні, 10 жовтня, останній день бджолиної дев'ятини. А будь-яка робота, яка не відноситься до бджіл, вважається гріхом, передає Znaj.ua.

Якщо ж у вас є бджоли, то потрібно попросити дітей, яким ще не виповнилося 12 років, помолитися святому Саватію. Моляться бджолиному покровителю про те, щоб бджілки добре перенесли зиму, і щоб втрати були несильними, щоб в наступному році вони змогли зібрати багато меду. Дорослим не можна цього робити, тому що бджолами займаються тільки ті, хто чистий душею, і маленькі діти - найчистіші і безгрішні в цьому сенсі.

Сьогодні потрібно їсти побільше меду, додавати його в різні страви, раніше навіть робили спеціальне медове печиво. Мед допоможе бути здоровим всю зиму. Крім того, щоб їсти мед самим, потрібно поділитися ним з сусідами, близькими і жебраками.

День не підходить для початку нової справи, але відмінно підійде для того, щоб пошукати нову роботу, місце, де повчитися. Також сьогодні звертаються до астрологів, юристів і психологів. Свято добре підходить для передачі досвіду і для ворожінь. У цей день можна знайти справжню мудрість. Але якщо ви не знаєте якихось символів, не малюйте їх просто так. Також сьогодні не можна занадто різко рухатися, голосно шуміти і сваритися з людьми.

Діти, які народилися сьогодні, живуть довго і доживають до самої старості. Вони сильно люблять, щоб все було в порядку і в чистоті. Їм підійде камінь-талісман бірюза.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Пропускала крізь себе чужий біль»: у Чернівцях попрощалися з журналісткою Лілією Вакарюк
34 254
Знайшли в полі на околиці села: на Буковині рятувальники розшукали зниклу дівчину
30 663
«Не замінюйте любов ризиком»: на Буковині після смертельної ДТП звернулися до батьків
7 398
«Вірний присязі до останнього подиху»: на війні загинув сержант Євгеній Окіпняк з Буковини
6 154
«Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях»: на Буковині попрощалася з воїном Русланом Котелком
5 553
У Чернівцях стартував кінофестиваль Миколайчук OPEN: понад 80 фільмів і зіркові гості
5 133
Вілли над водою і будиночки-фургончики: скільки коштує відпочинок на Дністрі цього літа
4 617
Ярмарок, фестиваль морозива й театр: куди піти у Чернівцях сьогодні
4 580
Федоров вперше повідомив, якими будуть умови отримання відстрочки українськими військовими
3 915
На Буковині проведуть в останню дорогу двох загиблих військових
3 809