Найгірше платять за газ: буковинці заборгували за комунальні послуги майже 460 мільйонів гривень

Новини Чернівців
1 654
0
Найгірше платять за газ: буковинці заборгували за комунальні послуги майже 460 мільйонів гривень


У Чернівецькій області борг за комунальні послуги серед населення становить понад 460 мільйонів гривень.

Про це свідчать дані управління статистики у Чернівецькій області, пише molbuk.ua.

Найгірше сплачують за природний газ, а також за електроенергію.

Борг за природний газ серед побутових споживачів становить майже 200 мільйонів гривень, за електроенергію — майже 190 мільйонів гривень,

“Рівень розрахунків зараз дуже низький. За газ розраховуються значно гірше, ніж минулого року. Ми вже розіслали 1600 повідомлень про відключення. А за вересень через несплату відключили від газопостачання 147 абонентів, у яких борг становив від трьох тисяч гривень”, - каже прес-секретар “Чернівцігаз” Вікторія Голодняк.

Найбільше боржників "Чернівцігаз" у Чернівцях, Кіцманському, Новоселицькому, Вижницькому та Сокирянському районах.

Комунальне підприємство “Чернівцітеплокомуненерго” теж закликає чернівчан розраховуватися з боргами до 1 листопада. А у злісних боржників навіть обіцяють арештовувати майно та квартиру.

Наразі чернівчани не сплатили за тепло 31 мільйон гривень. У цей же період минулого року було майже удвічі менше боргів – 18 мільйонів гривень. Наразі майже 12% споживачів тепла у Чернівцях практично не платять за нього. І ситуація загрозлива.

“Не сплатили за тепло 4,5 тисяч чернівчан. Понад тисячу споживачів винні тепловикам від 10 тисяч гривень. Найбільший борг за тепло – 40 тисяч гривень, – каже начальник “ЧЕрнівцітеплокомуненерго” Олександр Меленчук.

Нагадаємо, що українці заборгували за оплату житлово-комунальних послуг майже 38 мільярдів гривень. Найбільше боргів за природний газ — понад 16 мільярдів гривень.

Борги за комунальні послуги у Чернівецькій області

За постачання природного газу - 200 млн.грн.

За постачання електричної енергії – 190 млн.грн.

За централізоване опалення – 31,6 млн.грн.

За утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 23 млн.грн.

За водопостачання – 12 млн.грн.

За вивезення побутових відходів – 3 млн.грн.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
19 076
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
13 169
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 707
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
8 677
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 538
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 163
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 557
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 432
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
5 770
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
5 711


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.