"Чернівціобленерго” замінить понад дві тисячі лічильників: хто отримає новий прилад обліку

Новини Чернівців
1 500
0
"Чернівціобленерго” замінить понад дві тисячі лічильників: хто отримає новий прилад обліку


У Чернівцях задля оптимізації обліку споживання електроенергії до кінця року планується замінити 2314 індивідуальних багатофункціональних лічильників.

Про це повідомляє прес-служба АТ “Чернівціобленерго”.

У серпні почали замінювати прилади обліку на вулиці Полєтаєва, 6в, 6г. У цих двох будинках заплановано встановити 207 лічильників. Тут вже є понад 50 нових приладів обліку.

У вересні розпочалася робота із заміни індивідуальних електролічильників на вулиці Чортківській та прилеглому провулку. Тут планується замінити 79 багатофункціональних приладів обліку зі встановленням їх у зручному для контролю місці.

Паралельно такі ж роботи проводитимуться й в інших районах міста. Зокрема, енергокомпанія безкоштовно встановлюватиме багатофункціональні прилади обліку за низкою адрес (можливі зміни):
на проспекті Незалежності, 86, 86а, 86б, 86в, 86г, 88а, 90, 90д, 92а, 92б, 119, 121, 123;

вул. Пилипа Орлика, 1в, 1г,1д, 3а, 9, 11;

вул. Владислава Трепка, 2, 4, 6, 8, 10;

вул. Небесної Сотні, 22, 24, 26, 28.

Робота із заміни лічильників у багатоквартирних будинках відбуватиметься комплексно. Задля оптимального обліку споживання та покращення контролю за роботою нового обладнання, у багатоповерхівках додатково встановлюватимуть обладнання із модулем дистанційного зчитування показів лічильників. Це сучасне електрообладнання мінімізує контакти мешканців із контролерами, а компанії дозволить покращити облік споживання електроенергії та обслуговування споживачів.

У зв’язку із ремонтом мереж, енергетики змушені будуть періодично обмежувати споживачів від електропостачання. Працівники міськРЕМ завчасно попереджатимуть про це чернівчан, які проживають на цих вулицях.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
23 186
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 410
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 349
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
6 644
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 197
Таких цін ще не було: на ринках Чернівців подорожчало сало
6 148
Завтра Чернівці попрощаються з полеглим захисником Євгенієм Жаворонковим
5 500
На Буковині очікуються сильні заморозки: синоптики оголосили І рівень небезпечності
4 978
Іво Бобул переніс важку операцію: він поділився подробицями свого стану
4 898
Замість бабиного літа - мороз: у Чернівцях зафіксували "мінусовий" температурний рекорд
4 794


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.