Пластичний хірург назвав ймовірну причину хвороби відомої співачки з Буковини

Новини Чернівців / новини / культура, шоу-бізнес
3 280
0
Пластичний хірург назвав ймовірну причину хвороби відомої співачки з Буковини

Стан здоров'я української співачки Софії Ротару останнім часом став однією з найбільш обговорюваних тем в інтернеті.

Багато хто говорить, що артистку підкосили пластичні операції, які вона постійно робить, різноманітні омолоджувальні процедури та дієти. Свою думку з цього приводу висловив московський пластичний хірург Олександр Вдовін, повідомляє УНІАН з посиланням на Eg.ru, пише molbuk.ua.

"Софія Ротару — жінка зі смаком, і не думаю, що вона коли-небудь заходила надто далеко з пластичними операціями. Вона все робила помірно, в межах необхідності, — вважає хірург. — Судячи з фото, вона постійно відвідує косметолога і, можливо, робить біоревіталізацію, різного виду процедури з догляду. Вважаю, що свого часу вона також робила блефаропластику верхнього повіка, ліпосакцію нижньої третини обличчя і корекцію форми носа. Можливо, козелкова підтяжка теж мала місце. Деякі операції при цьому повторювалися, але ще раз наголошую: все відбувалося без фанатизму".

Відповідаючи на запитання, чи могли численні пластичні операції відбитися на здоров'ї співачки та довести її в підсумку до лікарняного ліжка, Вдовін нагадав, що Ротару за паспортом вже 71 рік.

"Її нинішній стан здоров'я ніяк не пов'язаний з пластичною хірургією. Вік рано чи пізно дасть про себе знати. Звинувачувати в цьому пластичних хірургів не варто, а вже більш того говорити що через це у неї проблеми, — каже Вдовін. — Думаю, причини у вікових змінах в організмі. Згадаймо, що гастролі та постійні переїзди також позначаються на здоров'ї. А те, що вона хоче і робить все для того, щоб бути красивою, так це просто викликає захоплення. Знімаю перед нею капелюха. І рівняйтеся на таких, як вона!".

Раніше повідомлялося, що співачку Софію Ротару госпіталізовали у відділення реанімації однієї з лікарень російського міста Уфа.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
7 094
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 447
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 633
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 970
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
3 576
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 268
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 257
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
3 211
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 845
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 579


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.