На Буковині поліція на гарячому впіймала крадіїв корисних копалин

Новини Чернівців / кримінал
1 770
0
На Буковині поліція на гарячому впіймала крадіїв корисних копалин

Порушникам закону загрожує до трьох років позбавлення волі. За клопотанням слідчих суд прийняв рішення про арешт транспортних засобів, задіяних у протиправній діяльності, і незаконно видобутого вантажу.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області, пише molbuk.ua

Здійснюючи оперативно-профілактичне відпрацювання району щодо незаконного видобутку піщано-гравійної суміші, працівники Глибоцького відділення поліції задокументували факт порушення у селі Йорданешти.

21-го серпня на березі річки Сірет правоохоронці виявили екскаватор "ЮМЗ", який завантажував піщано-гравійною сумішшю автомобіль "КАМАЗ". Транспортними засобами керували місцеві жителі, віком 36 і 46 років. Відповідних дозволів на видобуток корисних копалин у чоловіків не було. Попри це, на момент приїзду поліції зловмисники вже встигли завантажити близько 4 кубометрів піщано-гравійної суміші.

На Буковині поліція на гарячому впіймала крадіїв корисних копалин


За фактом незаконної діяльності слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Наразі проводиться досудове розслідування.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 357
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 555
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
6 026
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 694
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 188
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 678
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 651
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 591
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 056
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 568