Діти з передової відпочивають у Буковинських Карпатах

Новини Чернівців
1 596
0
Діти з передової відпочивають у Буковинських Карпатах


Двадцять дітей зі Сходу приїхали на Буковину, щоби тут відпочити. Це діти з "першої лінії" – з Первомайська та Красногорівки на Донеччині.

Перебуватимуть вони тут до шостого серпня. Організували поїздку чернівецькі волонтери, пише molbuk.ua.

Lіти зі східних областей України приїжджають на Буковину вже не вперше.

“Першу акцію, коли діти зі Сходу приїхали на Буковину, ми організували у березні. Коли побачили, що дітям тут подобається, що вони відпочивають, заспокоюються, вирішили ще раз це зробити. Запросили на Буковину 20 дітей віком від 12 до 17 років. Це діти з передової, діти-сироти, з малозабезпечених та багатодітних сімей”, – каже волонтер Олена РАЦА.

Діти тиждень будуть відпочивати у наметовому таборі "Ойкос" у Виженці. Потім у них буде ще тиждень відпочинку на Вижниччині. Їм запропонують кінні прогулянки, майстер-класи з альпінізму, сплав по Черемошу.

Волонетри розповідають, що спочатку діти боялися їхати на Буковину, але щойно приїхали до Чернівців, одразу заспокоїлися.

“Коли ми їхали забирати дітей, вони були замкнуті, перелякані. Воно й зрозуміло, чотири роки війни даються взнаки. Діти неохоче говорять про війну. Тому більше з ними говорили про мрії – хтось розказував, що хоче подорожувати, хтось хоче бути дизайнером. Дехто навіть зізнався, що хотів би вступити у наші чернівецькі вузи”, – каже Олена Раца.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 120
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
17 434
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 725
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 511
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 615
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
8 582
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 402
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
8 299
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 304
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 130


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.