Пішли гуляти і загралися: поліцейські розповіли, як шукали трьох дітей у Глибокій

Новини Чернівців / новини
1 926
0
Пішли гуляти і загралися: поліцейські розповіли, як шукали трьох дітей у Глибокій


Майже чотири години розшукували батьки та поліця трьох неповнолітніх дітей. Знайшли їх за три кілометри від дому на закинутій території неподалік лісу.

Розповів molbuk.ua подробиці начальник сектору ювенальної превенції ГУНП в Чернівецькій області Микола Басараб.

“Діти 9-ти, 7-ми та 5- ти років пішли гратися з іншими сільськими дітьми десь об 11 годині. Мали повернутися о 13.00. Коли вони цього не зробили, батьки пішли їх шукати. Самостійно шукали майже три години. До поліції зателефонували о 16.25. Батьки дуже переживали, що діти могли піти до річки, яка протікає недалеко”, - розповів Микола Миколайович.

Дітей вдалося знайти за годину пілся оперативних пошуків.

“Поліцейські насамперед обстежили територію біля річки. Слідів дітей не знайшли. Їх за годину — десь о 18.00 - знайшли за три кілометра від будинку. Вони після ігор пішли не додому, а в інший бік - на закинуту території, де колись зберігали сільгосптехніку. Там діти гралися. Їх повернули батькам. Сім’я благополучна. Батьки були дуже вдячні за допомогу поліцейським”, - зазначив Микола Басараб.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Пропускала крізь себе чужий біль»: у Чернівцях попрощалися з журналісткою Лілією Вакарюк
31 121
Знайшли в полі на околиці села: на Буковині рятувальники розшукали зниклу дівчину
28 284
У Чернівцях завершився конкурс директорів шкіл: список нових керівників
6 903
Негода накрила Буковину: вітер валив дерева, зруйновано міст
6 198
«Вірний присязі до останнього подиху»: на війні загинув сержант Євгеній Окіпняк з Буковини
5 694
Негода знищила частину півонієвого поля на Буковині: сезон завершився раніше
5 368
«Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях»: на Буковині попрощалася з воїном Русланом Котелком
4 970
Вілли над водою і будиночки-фургончики: скільки коштує відпочинок на Дністрі цього літа
4 258
Популярне ранкове шоу випустило спецефір про Чернівці: що показали глядачам
3 889
Ярмарок, фестиваль морозива й театр: куди піти у Чернівцях сьогодні
3 840