На Буковині РДА три роки оплачувала послуги «липових» соцпрацівників

Новини Чернівців / економіка, бізнес
3 149
0
На Буковині РДА три роки оплачувала послуги «липових» соцпрацівників

У Чернівецькій області Герцаївська районна державна адміністрація протягом трьох років оплачувала послуги соціальним працівникам, які протягом всього цього часу перебували за кордоном.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Управління Західного офісу Держаудитслужби, пише molbuk.ua

Зазначається, що під час ревізії в управлінні праці й соцзахисту Герцаївської РДА виявили порушення на загальну суму понад 1,5 млн грн. Повідомляється, що ревізія охопила період з 1 січня 2015 року по 31 січня 2018 року.

"Найбільші суми збитків, завданих бюджету, пов’язані з виплатами застрахованим особам щомісячних компенсацій за здійснення догляду за інвалідами І групи та особами, які досягли 80-річного віку. Зокрема, через виплату таких компенсацій та сплати єдиного соціального внеску за осіб, які протягом місяця жодного дня не перебували на території України та відповідно догляду не здійснювали, зайво використано бюджетних коштів на 785 тис. грн", - йдеться у повідомленні.

"Через надання громадянами недостовірної інформації про отримані доходи та майновий стан їм зайво призначено субсидій на 601 тис. грн, виплачено державної соціальної допомоги на 147 тис. грн та надано пільг на 19 тис. грн", - зазначається на сайті управління Держаудитслужби.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 847
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 840
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 438
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 636
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 028
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 849
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 499
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 467
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 317
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 313