Звільнити Продана і розпустити виконком: нові петиції чернівчан

Новини Чернівців / новини / політика, влада
3 689
0
Звільнити Продана і розпустити виконком: нові петиції чернівчан

На сайті Чернівецької міськради зареєстрували дві електронні петиції - про переобрання виконавчого комітету, а також про звільнення Василя Продана із посади секретаря.

Зокрема, як зазначає автор першої петиції Віолетта Ганутіна, чернівчани постійно змушені спостерігати "за недолугою роботою" виконкому.

Читайте також: Продан не виконав обіцянку: стало відомо, хто з депутатів голосував за нові автобуси

"Проаналізувавши наявність в членах виконавчого комітету заангажованих громадян, які працюють не на благо Чернівців, а, виключно, задля інтересів секретаря ЧМР (та наближених до нього депутатів ЧМР), якого в вузьких колах, називають "смотрящим" за містом Чернівці, вважаємо за потрібне вимагати переобрання складу виконавчого комітету Чернівецької міської ради та обрання в його склад громадян, які дійсно користуються повагою громадян міста та мають необхідний досвід для прийняття рішень на користь громади Чернівців!

Громадяни Чернівців заслуговують на поважне ставлення до себе! Нехай прийдуть адекватні люди, які ходять по землі, їздять в громадському транспорті і, взагалі, живуть звичайним життям", - ідеться в дописі.

А наступного дня чернівчанин Валентин Мішковський зареєстрував петицію з вимогою звільнити секретаря міськради Василя Продана із займаної посади, оскільки той "неодноразово підірвав авторитет нашого міста".

"Василь Продан неодноразово створював штучні ситуації для розпалювання ворожнечі між дерслужбовцями Чернівецької міської ради.

Також звертаю увагу на те, що Василь Продан керується виключно своїми власними інтересами, а саме посісти місце міського голови Чернівців, яке зараз належить Олексію Каспруку. При цьому абсолютно не дюаючи про потреби жителів міста та гостей культурної столиці Буковини", - зазначає автор.

Нагадаємо, 25 червня Продан вдруге зареєстрував проект рішення про відставку Каспрука. Цього разу це питання заплановане до розгляду на черговій сесії 28 липня.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 254
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
4 992
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
4 872
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 176
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
3 949
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
3 860
У Чернівцях відбулася "Єдина протестна хода": вулицями пройшли майже 150 активістів
3 603
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 283
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 210
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 126