«Берегиня у погонах»: військовий медик з Чернівців перемогла у всеукраїнському конкурсі

Новини Чернівців
2 466
0
«Берегиня у погонах»: військовий медик з Чернівців перемогла у всеукраїнському конкурсі

У всеукраїнському конкурсі серед військових медиків, чернівчанка Ганна Марчук - капітан медичної служби з військового госпіталю міста Чернівці завоювала звання віце-міс.

Про це повідомляє Чернівці-сіті, пише molbuk.ua

7 червня, відбувся всеукраїнський конкурс "Берегиня у погонах - 2018", де обирали найкращу з-поміж військових медиків. Ця подія проходила у Центральному військовому клінічному санаторії "Хмільник", що на Вінниччині.

Конкурс мав на меті продемонструвати не так красу військових медиків, скільки показати їх інтелект, професійні медичні уміння, фізичну підготовку та творчість.

У заході взяли участь 27 дівчат, які успішно пройшли усі попередні етапи та стали фіналістами цього дійства. Серед них - лікарі, медичні сестри, які представляли різні військово-медичні установи оборонного відомства та медичні служби бригад Збройних Сил України. Чимало з них брали участь у бойових діях на сході України, а дехто з них приїхав прямо з передової.

Переможницею цього конкурсу стала 28-річна вінничанка, медична сестра відділення лікарсько-льотної експертизи ВМКЦ Центрального регіону, старший солдат Світлана Кривіцька.

Звання віце-міс завоювала Ганна Марчук - капітан медичної служби з військового госпіталю міста Чернівці. Крім того, звання віце-міс вибороли Наталія Дугарь (старший сержант, медична сестра військового госпіталю м. Полтава) та Тетяна Херсонська (капітан медичної служби з Центральної стоматологічної поліклініки).

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
29 472
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 609
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 277
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 618
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 078
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 989
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 817
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 358
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
5 113
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 044