«Скільки можна судитися?»: ЧНУ погодився відновити Білика на посаді доцента економфаку

Новини Чернівців / політика, влада
3 591
0
«Скільки можна судитися?»: ЧНУ погодився відновити Білика на посаді доцента економфаку

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича не планує подавати апеляцію на рішення Першотравневого районного суду щодо поновлення на посаді доцента вузу депутата Чернівецької міськради Ростислава Білика, якого підозрюють у організації підкупу студентів на виборах 2015 року.

Про це у коментарі кореспонденту molbuk.ua сьогодні повідомив ректор університету Степан Мельничук.

"Скільки можна судитися? Є судове рішення, і ми маємо його виконувати", - зауважив Мельничук.

На запитання журналіста "Чи подаватиме університет апеляцію на вказане рішення Першотравневого суду?", ректор відповів:

"Та ні. Цей суд уже триває довго... Скільки ще можна?".

Водночас він відмовився дати оцінку судовому рішенню щодо поновлення Білика.

"Я не оцінюю рішення суду, я їх виконую", - сказав Степан Мельничук.

Керівник університету зазначив, що він вже підписав необхідні документи для виконання рішення суду і віддав їх у відділ кадрів ЧНУ.

На запитання "Тобто, найближчим часом Білик продовжить викладацьку діяльність?", ректор відповів: "Ну, очевидно".

Раніше повідомлялося, що Першотравневий районний суд Чернівців поновив на посаді доцента економічного факультету ЧНУ депутата Чернівецької міськради від фракції "Рідне місто" Ростислава Білика.

Згідно з рішенням суду, депутат з 30 травня 2018 року повинен бути поновлений на посаді доцента кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування економічного факультету ЧНУ на умовах строкового договору. Крім того, суд зобов’язав стягнути з університету на користь Білика зарплату за час вимушеного прогулу за період з 15 лютого по 30 травня у сумі 35,8 тис грн.

***

Як відомо, під час місцевих виборів у Чернівцях у жовтні 2015 року спостерігачі зафіксували масовий підкуп студентів, які голосували за кандидата від партії "Рідне місто" Ростислава Білика.

Пізніше правоохоронні органи висунули підозру Білику і провели обшук в його квартирі.

Згодом Білик виїхав за межі України, а поліція оголосила депутата у розшук.

У липні 2016 року Білик повернувся до Чернівців, і заявив, що кримінальне провадження, порушене проти нього - це наслідок боротьби з ним нардепа Максима Бурбака.

Пізніше суд кілька разів продовжував депутатові особисте зобов’язання.

У квітні 2017 року у Чернівцях генпрокурор Юрій Луценко заявив, що "справа із підкупом виборців фактично під загрозою, оскільки двоє свідків змінили свої покази".

12 лютого суд переніс засідання у справі Білика у зв’язку з тим, що обвинувачений та його захист не з’явилися на судове засідання.

28 лютого суд відмовив стороні обвинуваченого у задоволенні клопотання про відвід прокурора.

27 березня Білик у суді заявив, що не вважає себе винним у справі підкупу виборців у Чернівцях
.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 199 668
Завтра на Буковині поховають 21-річну жінку, яку жорстоко вбив свекор і закопав на городі
1 027 152
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
119 639
У Чернівцях біля автостанції збудують супермаркет
84 486
Поліція розшукала 17-річного хлопця, який зник безвісти
57 583
Абрикоси підмерзли, а цвітіння затрималося: як заморозки вплинули на фруктові сади на Буковині
40 884
Чернівці 100 років тому: оживили старі фото міста - відео
35 313
Поліція показала, як на Буковині шукають зниклого 17-річного хлопця – відео
29 105
У Чернівцях подружжя виховало 25 дітей: як живе їхній дитячий будинок сімейного типу - відео МБ
22 525
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 161