Отримав вантаж замість власників: киянин обікрав підприємців «Добробуту»

Новини Чернівців / новини / кримінал
3 045
0
Отримав вантаж замість власників: киянин обікрав підприємців «Добробуту»

У Чернівцях 49-річний мешканець Києва обікрав підприємців ТВК "Добробут" на 62 тисячі гривень, отримавши замість них товар.

Про це повідомляє Чернівецька місцева прокуратура, пише molbuk.ua.

Чернівецькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 49-річного уродженця та мешканця Києва у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 та ч.2 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно).

Так, у лютому та березні 2018 року раніше не судимий 49-річний мешканець Києва, перебуваючи на автостоянці ТВК "Добробут", що на вулиці Калинівській у Чернівцях та зловживаючи довірою особи, яка займалась видачею вантажу, під приводом отримання товару на ім’я потерпілих, шахрайським шляхом заволодів майном останніх на загальну суму 62 тисячі гривень.

У подальшому між обвинуваченим та потерпілими була укладена угода про примирення зважаючи на те, що 49-річний чоловік свою провину у скоєнні даного кримінального правопорушення визнав беззастережно та відшкодував матеріальну шкоду потерпілим у повному обсязі.

Садгірський районний суд Чернівців затвердив угоду про примирення між потерпілими та обвинуваченим і призначив йому узгоджену міру покарання у виді штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
24 023
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 007
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
4 994
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 438
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 243
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 176
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 162
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 046
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 963
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
2 786