Виніс з квартири золото і подякував: у Чернівцях крадій пограбував знайому

Новини Чернівців / новини / кримінал
2 309
0
Виніс з квартири золото і подякував: у Чернівцях крадій пограбував знайому

У Чернівцях поліцейські викрили 27-річного чоловіка, котрий виніс з квартири своєї знайомої цінні речі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua.

До Шевченківського відділення поліції із заявою звернулася жителька Чернівців. Жінка повідомила, що невідома особа з її квартири викрала ноутбук, фотоапарат, золоті прикраси та грошові кошти. Сума завданих збитків понад 29 тисяч гривень.

Поліцейські провели огляд місця події та виявили записку на підвіконнику квартири, в якій крадій подякував господарям за відчинене вікно. Таким чином зловмисник вирішив заплутати правоохоронців.

Слідчі відразу відкинули таку версію, оскільки квартира заявниці знаходилася на третьому поверсі багатоповерхівки та проникнути до неї у такий спосіб неможливо.

Виніс з квартири золото і подякував: у Чернівцях крадій пограбував знайому


Криміналісти детально обстежили помешкання та встановили, що зловмисник проник до квартири шляхом підбору ключа вхідних дверей. Після чого він вчинив крадіжку та втік.

Поліцейські розпочали пошуки крадія з опитування мешканців будинку та знайомих заявниці. В ході проведення оперативно-розшукових заходів оперативники встановили та спіймали зловмисника. Ним виявися 27-річний знайомий потерпілої, котрий напередодні крадіжки викрав в неї ключі від квартири.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанка Гринчук написала заяву про відставку та заперечила, що ночувала у Галущенка
32 837
Знову гірка втрата. Загинув воїн із Буковини Василь Гуцул
8 712
Хто відповідає за справедливість графіків відключень світла: в "Укренерго" пояснили
7 716
Коли будемо завтра без світла: графік знеструмлень на Буковині 13 листопада
6 269
Посеред дороги встановили ліхтарі: як виглядає вулиця Заньковецької
6 170
Знову гірка втрата: на війні загинув молодий воїн з Буковини Богдан Пантя
6 013
Графік відключень світла у Чернівецькій області на сьогодні, 12 листопада
5 722
На Донеччині мати 18 років зберігала тіло померлої доньки у квартирі: подробиці жахливої історії
4 548
"Щодня проїжджаю 200 кілометрів містом": історія жінки, яка кермує автобусом у Чернівцях - відео
4 469
У Чернівецькій ОВА розповіли про порушення митрополита Лонгина у вихованні дітей
4 323

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.