У Чернівцях оберуть запобіжних захід правопорушнику, що напав на поліцейську

Новини Чернівців / кримінал
2 365
0
У Чернівцях оберуть запобіжних захід правопорушнику, що напав на поліцейську


У Шевченківському районному суді 13 квітня оберуть запожіний захід 28-річному жителю Чернівців, який 4 квітня напав на працівника патрульної поліції.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, пише molbuk.ua.

Чернівецька місцева прокуратура інформує, що 4 квітня відомості про напад внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 КК України, а саме умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків та СВ Шевченківського ВП ЧВП ГУНП в області розпочато досудове розслідування.

У відповідності до ст. 278 КПК України письмове повідомлення про підозру затриманій особі вручається не пізніше 24 годин з моменту її затримання, а у разі невручення підозри після вказаного строку така особа підлягає негайному звільненню.

Однак, протягом 24 годин після затримання вказаних осіб органом досудового розслідування не було зібрано достатньо доказів, а саме були відсутні висновки судових експертиз, відсутні допити ключових свідків та очевидців, не проведені першочергові слідчі дії, у зв’язку з чим, прокурором Чернівецької місцевої прокуратури було відмовлено в погодженні підозри.

В подальшому в ході досудового розслідування, слідчим було зібрано відповідні докази та 12.04.2018 прокурор місцевої прокуратури погодив підозру і клопотання про обрання відповідного запобіжного заходу одному з правопорушників.

Досудове розслідування по даному кримінальному провадженню триває та перебуває на контролі Чернівецької місцевої прокуратури.

Нагадаємо, 4 квітня по вулиці Вижницькій в м. Чернівці сталась дорожньо-транспортна пригода на транспортному засобі з іноземною реєстрацією.

Під час оформлення вказаної події, працівникам патрульної поліції було спричинено тілесні ушкодження та порушники були затримані в порядку ст. 208 КПК України.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
14 664
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
7 935
У Чернівецькій області попрощаються відразу із п'ятьма захисниками
6 733
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 606
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 168
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 112
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 782
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 778
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
2 745
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 689