Перевізники Чернівців не будуть обмежувати рух маршруток

Новини Чернівців / гаряча тема
4 598
0
Перевізники Чернівців не будуть обмежувати рух маршруток


Перевізники Чернівців ще вирішують, чи обмежувати кількість маршруток з 11.00 до 15.00 з 11 квітня, як про це зазначали раніше.

Про це molbuk.ua повідомив директор асоціації перевізників Чернівців Микола Альбота.

“Нас на 9.00 запросили у департамент ЖКГ. Зараз тривають перемовини, чи будемо зменшувати кількість маршруток. До нас звернулися працівники департаменту, щоби ми цього не робили і почекали до виконкому, який відбудеться 17 квітня і де вчерговий раз будуть розглядати підвищення тарифу. Та максимально забезпечили місто маршрутками”, - каже Микола Альбота.

За словами Миколи Альботи, про обмеження руху маршуток перевізники попереджали ще місяць тому. І спростовує слова заступника мера Володимира Середюка, що від перевізників не було офіційних повідомлень про такі заходи.

“Ще місяць тому ми направили у міську раду листа від Асоціації перевізників Чернівців, що через фінансовий стан не маємо можливості випускати потрібну кількість транспорту. Багато маршруток поламані і на запчастини для них у перевізників просто немає коштів”, - зазначив Микола Альбота.

Нагадаємо, що перевізники заявили про обмеження руху маршуток, які будуть їздити з 06.00 до 11.00 і з 15.00 до 21.00. Пізніше у міській раді заявили, що з 11 квітня Чернівецьке тролейбусне управління працюватиме у посиленому режимі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
24 667
Бійка за участю прикордонників у селі на Буковині: що кажуть в громаді та ДПСУ
10 218
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
7 781
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
5 045
В Україну насуваються сильні морози: коли чекати до -24
3 673
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
3 502
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 398
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 392
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 158
Від отриманих поранень помер відважний захисник з Буковини Андрій Шеремета
2 763