Делегація Чернівецької області в Румунії вшанувала пам’ять Тараса Шевченка

Новини Чернівців / новини
1 135
0
Делегація Чернівецької області в Румунії вшанувала пам’ять Тараса Шевченка

Делегація Чернівецької області взяла участь у вшануванні пам’яті українського письменника Тараса Шевченка у Румунії.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

У суботу, 31 березня, на запрошення Сучавської філії Союзу українців Румуніїв та за сприяння голови облдержадміністрації Олександра Фищука, делегація Чернівецької області відвідала Румунію.

В селі Негостина, де компактно проживають українці (90% від населення яке проживає в селі), та місті Сірет – відбулися святкові заходи приурочені 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Делегація Чернівецької області в Румунії вшанувала пам’ять Тараса Шевченка

Делегація Чернівецької області в Румунії вшанувала пам’ять Тараса Шевченка

Делегація Чернівецької області в Румунії вшанувала пам’ять Тараса Шевченка


В православній церківі села Негостина відбулася панахида, опісля представники української та румунської сторонни поклали квіти до погруддя Великого Кобзаря, що встановлено в центрі населеного пункту.

Обговорено низку важливих проблемних питань українців Румунії, зокрема в освітній сфері. Домовлено про налагодження тісної співпраці задля підтримки та розвитку української національної меншини в Сучавському повіті Румунії.

Окрім того в будинку культури міста Сірет відбувся святковий концерт. Від обласної державної адміністрації в шкілну бібліотеку м. Сучава, де викладається українська мова, як материнська було передано книги.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
7 433
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
6 983
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
6 194
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 813
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
5 064
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
4 126
На Буковині розслідують справу щодо працівників ТЦК, які переправляли ухилянтів за кордон
3 211
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
3 138
Оборонці «Азовсталі» та ЧАЕС: з ворожого полону повернулись 185 військових
1 884
Казав, що готовий "стріляти в українців": силовики Буковини викрили зрадника
1 854


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.