У Чернівецькій області 500 військовослужбовців взяли участь у «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»

Новини Чернівців / фоторепортаж
2 567
0
У Чернівецькій області 500 військовослужбовців взяли участь у «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»

У Чернівецькій області на загальновійськовому полігоні "Прибан" розпочались планові заняття за участю майже 500 військовозобов’язаних.

До дводенних навчань долучились офіцери та командири взводів усіх районів області, пише molbuk.ua

"Для військових організовано 10 навчальних місць та два стрілецьких полігони: стрільба з автомата та пістолета. Тут практикують поводження з мінно-вибуховими пристроями, розкладання, розмінування та установка розтяжок, розборка та зборка зброї. Заняття проводяться раз в квартал, сьогодні беруть участь військові міста та п`ятьох районів. До загонів оборони, які залучені до навчання, приписаний оперативний резерв номер 2. У його склад, як правило, входять ті, хто відслужили в АТО, але за станом здоров`я уже не можуть служити в бойових бригадах, та військові, які служили у збройних силах, але за станом здоровя чи сімейним станом не можуть служити за межами області", - розповів військовий комісар Чернівецької області Володимир Шведюк.

Поряд з пунктами навчання утворились черги.

"Ми тут не навчаємось чогось нового, а повторюємо те, чого навчив досвід служби. Відшліфовуємо бойову майстерність, щоб ворог не застав зненацька. Сам я командир громадського формування Великого Кучурова, яке допомагало охороняти громадський порядок патрульній поліції, тому зі зброєю на руках були завжди, тільки декілька разів на рік їздимо на полігон потренуватись", - розповідає учасник навчання.

За словами Володимира Шведюка, цьогоріч у перспективі, із залучених до навчань військових створять бригаду територіальної оборони області, які будуть сформовані на випадок прямої агресії або надзвичайного чи військового стану. Такі ж бригади утворять в кожній області України.

До "Єдиного всеукраїнського стрілецького дня" долучили бійців зони АТО та афганців, які обмінювались досвідом з військовозобов`язаними на пунктах навчання.
У Чернівецькій області 500 військовослужбовців взяли участь у «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»
У Чернівецькій області 500 військовослужбовців взяли участь у «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»
У Чернівецькій області 500 військовослужбовців взяли участь у «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»
У Чернівецькій області 500 військовослужбовців взяли участь у «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»
У Чернівецькій області 500 військовослужбовців взяли участь у «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»
У Чернівецькій області 500 військовослужбовців взяли участь у «Єдиному всеукраїнському стрілецькому дні»[/center]

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
8 332
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 955
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 660
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 970
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 760
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 603
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 602
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 585
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
2 266
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
2 260


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.