Буковинець готує до боїв відомого боксера Олександра Усика

Новини Чернівців / спорт
3 896
0
Буковинець готує до боїв відомого боксера Олександра Усика

Олександр Фока – знаний лікар-дієтолог, який консультує багатьох відомих українців. Нині він лікар-дієтолог відомого українського боксера Олександра Усика.

Олександр вже багато років працює у Києві. Але кілька днів тому поїхав до Південної Америки для підготовки боксера, який змагатиметьтся за титул чемпіона світу, йдеться у публікації газети "Молодий буковинець".

– Я народився у селі Мілієво на Вижниччині. Мама – вчителька, батько працював у колгоспі, і особливих статків, щоби вчитися у престижному вузі, не було. Навчався там, де була можливість, – розповідає Олександр. – А я завжди хотів своє життя зв’язати з медициною.

Тривалий час займався вільною боротьбою. Мав їхати на серйозні змагання, але травмувався і поїхав від університету в дитячий табір "Артек" на практику.
Олександр у таборі познайомився із заможною сім’єю з Москви. Саме вони і допомогли йому змінити свій фах.

– Займався у таборі спортом із дитиною. Ця сім’я забрала мене у Москву. Продовжував там займатися з їхнім сином. Працював півтора року, – згадує Олександр. – А потім ця сім’я оплатила мені навчання на лікаря-дієтолога в Англії.

Після навчання Олександр подався до Америки працювати лікарем-дієтологом, а також у Стокгольмі. Але там йому не сподобалося, тому повернувся до України.

До співпраці з боксерами Сашка запросив тренер Усика Сергій Ватаманюк, який теж родом з Буковини.

Буковинець готує до боїв відомого боксера Олександра Усика

Буковинець готує до боїв відомого боксера Олександра Усика

Буковинець готує до боїв відомого боксера Олександра Усика


- Я не лише підбираю їжу, а й готую її. Усик не їсть ні цукру, ні солі, дуже любить мед. Їсть він тричі на день досить великими порціями. Вечеря о 21.00 для вечірнього тренування, - розповідає Олександр. - Як дієтолог відповідаю за його відновлення, вітаміни та ліки, які він вживає. Несу відповідальність перед допінговою комісією. Тобто відповідальність дуже велика, але робота цікава.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
20 001
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
13 758
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 900
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 011
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 614
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 210
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
7 648
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 644
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 631
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 060


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.