У Чернівцях в одній із шкіл планують опалювати басейн за допомогою сонячних батарей

Новини Чернівців / новини
1 929
0
У Чернівцях в одній із шкіл планують опалювати басейн за допомогою сонячних батарей

Для опалення басейну школи №27 Чернівців планують використати сонячні колектори з тепловими насосами або збудувати котельню на пелетах.

Про це сьогодні на прес-конференції розповів заступник міського голови Володимир Середюк.

"Ми прихильники першої пропозиції, щоби не будувати у спальному районі котельню. Зараз прораховуються обидва варіанти для вивчення цінової пропозиції. І воно буде включено в реалізацію програми НЕФКО", - сказав Володимир Середюк.

Він також пояснив, що сонячні батареї обігрівали воду влітку, а в опалювальний сезон вода нагріватиметься через загальні тепломережі. Сонячні батареї разом з тепловими насосами будуть давати гарячу воду протягом року.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.