На Буковині біля Дністра копатимуть артезіанські свердловини

Новини Чернівців / новини
2 066
0
На Буковині біля Дністра копатимуть артезіанські свердловини

Проблема забезпечення прісною водою мешканців Кострижівки, Прилипчого, Степанівки, Йосипівки та Звенячина Заставнівського району Чернівецької області існує віддавна. Однак тепер крига скресла. Як повідомив селищний голова Кострижівки Володимир Старко, у ці населені пункти постачатиметься артезіанська вода.

Роботи вже розпочалися, ця проблема водопостачання у селищі буде знята вже у першому півріччі наступного року.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.