Друга річниця “овечок” та “Лісова варта”: анонси на 14 грудня у Чернівцях

Новини Чернівців / новини
1 091
0
Друга річниця “овечок” та “Лісова варта”: анонси на 14 грудня у Чернівцях

Анонси подій у Чернівцях на сьогодні:

14 грудня, 11.00, відбудеться круглий стіл з обговорення дотримання у Чернівцях правил безпеки дорожнього руху, шляхів зниження аварійності на дорогах міста.
Місце проведення: зал засідань департаменту житлово-комунального господарства (Героїв Майдану, 176).

14 грудян, 15.00, відбудеться презентація проекту "Лісова варта" від Всесвітнього фонду природи WWF. Команда WWF розповість про принципи своєї роботи, проекти, які реалізовує в Україні і, найголовніше, пояснить, як кожен, незалежно від освіти чи професії, може виявляти й протидіяти незаконним вирубкам — у лісі, горах чи поруч з власним домом.
Місце проведення: Наукова бібліотека ЧНУ ім. Ю. Федьковича (Л. Українки, 23).

14 грудня, о 18.30, відбудеться захід дитячого арт-видавництва "Чорні вівці", приурочений Дню святого Миколая та другій річниці "овечок". У програмі: майстер-клас, малювання книжкових героїв, читання уривків, подарунки. Захід вестиме головна редакторка "Чорних овець", письменниця і художниця Христя Венгринюк. Вхід вільний.
Місце проведення: Літературний целанівський центр (вул. О. Кобилянської, 51).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 636
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
18 675
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
17 108
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
12 110
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 532
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 825
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 614
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 567
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 321
Куди поділися квитки на потяги до Чернівців: в УЗ дали пояснення
6 165


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.