На Буковині є вакансії із зарплатою до 13 тисяч гривень

Новини Чернівців / економіка, бізнес
9 392
0
На Буковині є вакансії із зарплатою до 13 тисяч гривень

Останнім часом в Чернівецькій області спостерігається відтік висококваліфікованих кадрів за кордон, що негативно впливає на внутрішній ринок праці. Cлужба зайнятості готова знайти роботу з соціальним пакетом, є велика кількість вакансій для різних професій із заробітною платою до 13 тис. грн. Про це повідомляє в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

"Нині обласна служба зайнятості пропонує майже 1500 вакансій з гідною зарплатнею, з них – 800 для так званих "білих комірців" (банківських працівників, службовців, менеджерів, лікарів, інженерно-технічного персоналу). Також кадрів – швачок, операторів швацького устаткування, закрійників – потребують підприємства легкої промисловості: ТОВ "Трембіта", ТОВ "Сантекс Фешн", ПРАТ "Трикотажна фірма "Арніка. Крім того, в області відкриваються нові підприємства, а деякі розширюють виробничі потужності. До прикладу, компанія "Аутомотів Електрік Україна", яка має виробництво у Чернівцях, пропонує понад 100 вакансій", – наголошує Л. Кожолянко.

За словами керівника служби зайнятості, люди, які виїжджають за кордон, часто працюють без оформлення трудових відносин, а тому позбавлені соціальних гарантій: основної та додаткової відпустки, оплати лікарняних листків, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, виплати втраченого заробітку у зв’язку із втратою непрацездатності у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, пенсійного забезпечення.

З початку року служба зайнятості забезпечила роботою більше 7 тис. буковинців.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 785
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
6 129
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 792
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
4 699
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на 31 січня
3 769
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 675
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 577
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 387
Бракує працівників і солі: мер Чернівців пояснив, чому не встигають прибирати сніг і лід
3 209
Виховала не одне покоління: померла вчителька одного з ліцеїв у Чернівцях
3 058