Чернівецька міськрада ускладнила процедуру встановлення знижок авіакомпаніям, які захочуть співпрацювати з аеропортом «Чернівці»

Новини Чернівців / топ новини
3 327
0
Чернівецька міськрада ускладнила процедуру встановлення знижок авіакомпаніям, які захочуть співпрацювати з аеропортом «Чернівці»

Чернівецька міськрада скасувала окремий пункт положення, яким встановлюється право керівника аеропорту "Чернівці" встановлювати знижки авіакомпаніям на аеропортові збори.

Відповідне рішення міськрада ухвалила сьогодні на черговій сесії 24-ма голосами депутатів, пише molbuk.ua

Зокрема, автор проекту рішення депутат Богдан Ковалюк запропонував вилучити пункт 3.1 з відповідного положення про порядок застосування понижуючих коефіцієнтів до встановлених законодавством граничних ставок аеропортових зборів при виконанні регулярних рейсів в аеропорту "Чернівці". За проголосували 26 депутатів.

Міський голова Олексій Каспрук розкритикував цю пропозицію Ковалюка.

"Абсолютно не погоджуюся з Богданом Івановичем, який говорить, що надання знижки на новий рейс призведе до зменшення прибутків аеропорту. Без цієї знижки цього рейсу може не відбутися взагалі. А те, що аеропорт отримує половину від тієї суми, а не всю - це ніяким чином не зменшує, а збільшує прибутки аеропорту", - сказав мер Чернівців.

"Безперечно, всі ми зацікавлені у тому, щоби відкривалися нові рейси. А коли відкриваються нові рейси, авіакомпанії просять знижки. У цьому випадку я не впевнений, що господарська діяльність аеропорту не постраждає від того, що рішення буде публікуватися за 20 днів. Це навряд чи буде сприяти переговорам з комерційними авіакомпаніями", - додав Каспрук.

Раніше повідомлялося, що депутат Чернівецької міськради від фракції "Самопоміч" Богдан Ковалюк хоче позбавити право керівника аеропорту "Чернівці" встановлювати понижуючий коефіцієнт до встановлених законодавством граничних ставок аеропортових зборів при виконанні регулярних рейсів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Велике горе для всіх»: що відомо про родину з Чернівців, яка загинула в ДТП у Болгарії
11 490
У ЄС запустять новий зручний для українців поїзд: яка ціна квитків і карта руху
6 559
Після гроз Буковину накриє аномальна спека: коли чекати до +37°
6 553
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув 24-річний буковинець Микола Мельник
3 491
Купили будинок за 3000 доларів: дизайнерка з Сум переїхала у село на Буковині і веде блог
2 607
ЧНУ у лідерах вступної кампанії: які спеціальності стали найпопулярнішими
2 370
На Буковині прощаються з прикордонником Костянтином Руснаком
2 212
Буковину накриють зливи, град і шквальний вітер: оголосили штормове попередження
1 599
Від напівпідвалу до квартири за 500 доларів: як студент шукав житло в Чернівцях
1 554
Гендиректорці Чернівецької обласної психіатричної лікарні присвоїли звання «Заслужений лікар України»
1 538