Новоселицьким поліцейським придбали два нових автомобілі

Новини Чернівців / Життя
2 501
0
Новоселицьким поліцейським придбали два нових автомобілі

Поліція Новоселицького відділення Сторожинецького ВП ГУМВС у Чернівецькій області отримала два гібридних автомобілі Mitsubishi Outlander.

Про це повідомляє Район-Інфо.

Як зазначив в. о. начальника відділення А. Василюк, в майбутньому ці автомобілі надійдуть в розпорядження груп швидкого реагування.

Автомобілі надійшли від Міністерства внутрішніх справ України, згідно розподілу між регіональними органами поліції для потреб патрульної поліції, груп швидкого реагування, підрозділів превенції та вибухотехніків.

Автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV є найбільш ефективними повнопривідними гібридними автомобілями для виконання поліцією своїх функцій. Крім того, нові кросовери повністю відповідають екологічним вимогам Кіотського протоколу про обмеження викидів парникових газів в транспортній галузі. Саме за цією програмою, яка розроблена у співпраці з державними і комерційними структурами Японії в рамках Конвенції ООН про зміну клімату (Кіотського протоколу). 27 травня 2016 вона була схвалена протокольним рішенням Кабінету Міністрів України.

Вартість проекту по заміні автомобілів Національної поліції становить близько 959 млн грн. За даними відомства, кошти надійшли від японських приватних компаній за договорами в рамках Кіотського протоколу.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Призначили керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП: він працював у Донецькій області
21 070
У Чернівцях зросте квартплата: яка компанія підвищила тариф
3 724
Депутати проголосували за звільнення заступника міського голови Юрія Лесюка
3 491
ДТП у Чернівцях: жінка збила чоловіка, який переходив дорогу
3 119
«Вірний син України»: на війні загинув воїн з Буковини Станіслав Чорней
3 060
До Чернівців призначили додатковий поїзд: Укрзалізниця оновлює літній графік
2 490
Ніколи не сказав, як страшно у пеклі війни: історія про загиблого на фронті Станіслава Чорнея
2 378
Навколішках і з прапорами: у Чернівцях провели в останню дорогу Марʼяна Чернея
2 269
Клічук наклав вето на рішення депутатів про звільнення Юрія Лесюка та скасування конкурсу директорів шкіл
2 185
Скандал із обранням директорів шкіл: депутати скасували проведення конкурсу
2 126