У Чернівцях жінка побудувала будинок на земельній ділянці, яка їй не належить, - прокуратура

Новини Чернівців / новини / кримінал
2 924
0
У Чернівцях жінка побудувала будинок на земельній ділянці, яка їй не належить, - прокуратура

Чернівчанка побудувала будинок на земельній ділянці, яка їй не належить.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Вивчаючи законність судових рішень прокурори виявили, що до Шевченківського районного суду м. Чернівці звернулась громадянка з позовною заявою до Чернівецької міської ради про визнання за нею права власності на житловий будинок загальною площею 256,6 кв. м.

Суд задовольнив вимоги позивачки та визнав за нею право власності на нерухоме майно не взявши до уваги, що Чернівецька міська рада не передавала жінці ні у власність, ні у користування земельну ділянку на якій остання здійснила самочинне будівництво.

При прийнятті вказаного рішення судом не було дотримано встановленого державою порядку оформлення права власності на нерухомість, оскільки особа, яка здійснила самочинне будівництво на земельній ділянці, що не була їй відведена для цієї мети, не може набути права власності на нього в порядку ст. 331 ЦК України.

Своїм рішенням суд першої інстанції фактично позбавив Чернівецьку міську раду права розпоряджатись земельною ділянкою на якій громадянка самовільно звела будинок без залучення відповідних контролюючих органів у сфері будівництва.

Керівник Чернівецької місцевої прокуратури звернувся до Апеляційного суду Чернівецької області та домігся скасування рішення про визнання за чернівчанкою права власності на самочинно зведене нерухоме майно.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині завтра попрощаються з батьком і двома синами, які потонули в Дністрі
7 142
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
6 508
Від занедбаної ферми до крафтової сироварні: як на Буковині церква створила унікальне господарство
3 681
Попереду - новий етап: у школах Чернівців відгуляли випускні вечори (ФОТО)
3 294
Особняк та об’єкти в туркомплексі: на Буковині посадовець збагатився на 32 млн грн - фото
2 972
Знайшли майже за 5 км від місця зникнення: як на Буковині шукали потонулого у Дністрі хлопчика
2 457
Африка «підштовхує» спеку: на Буковину суне гаряче повітря
2 365
У громаді на Буковині призначили нових директорів: хто яку школу очолить
2 219
Дністер критично змілів: жителів міста на Буковині закликають економити воду
1 961
З російського полону додому повернулись 160 українців: серед звільнених - буковинець
1 922