Буковинців закликають писати заяви на отримання коштів від зекономленої субсидії

Новини Чернівців / економіка, бізнес
1 880
0
Буковинців закликають писати заяви на отримання коштів від зекономленої субсидії

Буковинців закликають забрати гроші, які люди зекономили на субсидіях минулого опалювального сезону. Оскільки в Чернівецькій області інформування людей про те, що вони мають на це право, іде дуже повільно. Тож буковинці самі мають звернутися до кінця серпня до органів соцзахисту, щоб отримати належні їм кошти.

Прес-служба Чернівецької ОДА повідомляє, що цей процес є перший крок переходу до повної монетизації пільг і субсидій. Зокрема, монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу - 100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення.

Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин - близько 250грн. за зекономлену електроенергію та близько 700 грн. за зекономлений обсяг газу.

Під монетизацію підпадають близько 52 тисяч домогосподарств Чернівецької області. Наразі написали заяви на отримання відшкодування трохи більше третини людей.

Громадяни, які зекономили ресурси, мають до 1 вересня поточного року звернутися до органів соціального захисту із відповідною заявою та вказати реквізити банківського рахунку або поштового відділення, куди можна перерахувати кошти.

Виплата коштів відбуватиметься починаючи з вересня.

Якщо громадянин має зекономлену субсидію на газ або електроенергію, які використовуються для опалення, але з якихось причин не був включений у відповідний список на монетизацію, він може звернутися до підприємства з проханням включити його у додатковий список.

Або ж – потрібно надати інформацію до районних управлінь органу соціального захисту населення про наявність зекономленої субсидії.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 204 598
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 350
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 944
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 995
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 290
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 737
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 100
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 640
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 890
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
10 900