У Чернівцях 7 забудовників не сплатили пайових внесків у міський бюджет на суму 5,3 млн грн

Новини Чернівців / новини / економіка, бізнес
2 745
0
У Чернівцях 7 забудовників не сплатили пайових внесків у міський бюджет на суму 5,3 млн грн

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області під час планової ревізії Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради виявили низку порушень, що призвели до втрат.

Про це повідомляється у прес-релізі Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області.

Зокрема, сім замовників будівництва у м. Чернівцях не виконали свого обов’язку щодо пайової участі у розвитку міської інфраструктури та ввели об’єкти будівництва в експлуатацію без сплати обов’язкових пайових внесків. Через це міський бюджет недоотримав доходів на суму понад 5,1 млн грн. Крім того, через незастосування штрафних санкцій за несвоєчасне внесення коштів пайового внеску, передбачених одним із договорів пайової участі, міський бюджет недоотримав понад 200 тис. грн.

Також департамент зайво сплатив майже 430 тис. грн підрядним організаціям через завищення ними вартості та обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт на об’єктах соціально-культурного призначення (283 тис. грн з цієї суми було відшкодовано ще під час ревізії).

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У прокуратурі розповіли, які поранення отримали поліцейські під час стрілянини на Буковині
7 050
З'явилося фото чоловіка, який стріляв у поліцейських на Буковині
6 519
На Буковині невідомий стріляв у двох поліцейських: введено спецоперацію
5 654
Школяр із Чернівців, який торік відмовився співати з росіянами, переміг на міжнародному фестивалі
5 151
У мерії Чернівців пояснили, чому на сходах з’явилися плити із зображеннями померлих
4 539
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
4 412
Підтвердилася загибель зниклого безвісти захисника Віталія Шевчука з Буковини
4 345
«Оплатила проїзд, а тебе пробачають»: чернівчанин розповів про конфлікт із контролеркою
3 777
Після місяців невідомості підтвердили загибель захисника з Буковини Миколи Лучика
3 706
Масштабне відключення води у Чернівцях: до переліку додали ще десяток вулиць
2 906