На фестивалі "Відкрита ніч" найкращими визнали військові кінострічки

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 134
0
На фестивалі "Відкрита ніч" найкращими визнали військові кінострічки

З вечора суботи, 24 червня та до ранку неділі, двір Чернівецької міської ради був освітлений проектором, на якому транслювались короткометражні українські фільми, в рамках всеукраїнського фестивалю "Відкрита ніч".

Переважна більшість стрічок – роботи Київських студентів, були серед них як фільми, так і мультиплікації, різного жанру.

Дійство розпочалось близько дев’ятої вечора, і тривало до світанку, і хоч глядачів із кожною годиною меншало, галерея ратуші не пустувала. Найбільшу кількість оплесків та схвальних коментарів саме в Чернівцях отримали стрічки воєнної тематики "Віддача" Ярославни Гусар та "Прогулянка" Іллі Захарова, котрий отримав диплом за кращий ігровий фільм.

Організатор цьогорічного показу Ярослав Левицький розповідає, що в Чернівцях безкоштовний фестиваль "Відкрита Ніч" транслюється вже 10 років, існуючи виключно на ентузіазмі.

- Загалом, цього року було презентовано 43 стрічки, 20 із них були включені у конкурсну програму, кращі відбирало журі, проте глядачі смс-голосуванням також могли обирати те, що найбільше припало до душі. Саме тому є ті, хто приходить дивитися кожного року, і сидить до завершення, адже голосування триває до самого ранку, – каже Ярослав.

Паралельно із Чернівцями такі покази відбулись ще на 60-ти майданчиках в різних містах України. (П.Орлова)

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 422
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 318
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 796
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 524
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 421
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 299
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 256
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 051
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
1 999
Карпати вкрило снігом. У горах Буковини - справжня зима - фото
1 746


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.