У Чернівцях між тротуарами і вулицями встановлять захисні металеві загорожі

Новини Чернівців / новини
2 313
0
У Чернівцях між тротуарами і вулицями встановлять захисні металеві загорожі

У Чернівцях між тротуарами і проїжджими частинами доріг встановлять захисні металеві загорожі.

Як повідомив кореспонденту molbuk.ua радник міського голови Андрій Олійник, такі конструкції будуть встановлені для того, щоб пішоходи не переходили дорогу у невстановлених місцях, а машини не паркували будь-де.

"Ці конструкції є необхідними у місцях, де багато автомобілів. Якось через аварію на перехресті вулиць Героїв Майдану та Каспрука, такий металевий паркан врятував життя пішоходу. Це свого роду пасивна безпека. Крім того, завдяки металевим конструкціям, пішоходи не будуть переходити дорогу в невстановлених місцях, а автомобілісти не будуть паркуватися, де заманеться", - повідомив Олійник.

Металеві загородження встановлять на основних перехрестях вулиць Комарова та Головної (у районі автовокзалу), Головної-Полєтаєва, Головної-Чкалова, Руської-Фастівської. Також металеві конструкції з’являться біля шкіл на вулиці Лесі Українки та Шептицького.

Встановлювати загородження будуть переважно з одного боку дороги.

Металеві конструкції вже з’явилися на перехрестях вулиці Руська та Московської Олімпіади, вулиць Турецької та Шептицького.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
7 094
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 447
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 633
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 970
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
3 576
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 268
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 257
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
3 211
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 845
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 579


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.