40 екіпажів з 12 країн позмагаються на чемпіонаті світу з мотокросу в Чернівцях

Новини Чернівців / спорт
2 884
0
40 екіпажів з 12 країн позмагаються на чемпіонаті світу з мотокросу в Чернівцях

IІ етап Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з колясками відбудеться 5-7 травня 2017 року на трасі Міжнародного спортивного центру "Суперкрос" в м.Чернівці.

У Чемпіонаті Світу візьмуть участь кращі спортсмени з Австрії, Великої Британії, Голландії, Швейцарії, Німеччини, Бельгії, Франції, Естонії, Литви, Латвії, Чехії, України. Всього на змагання зареєструвалось 40 екіпажів, повідомляє чернівецька асоціація "Техноспорт".

Міжнародне журі в Чернівцях очолюватимуть: координатор світової комісії мотокросу FIM Дірк Де Ньов (Швейцарія), член міжнародного журі Іса Ісмаель Алавадхі (Бахрейн), рейс-директор Ральф Піва (Венесуела).

Десятки тисяч вболівальників спостерігатимуть за безкомпромісною боротьбою найкращих екіпажів світу, боротьбою на кожному сантиметрі гоночної траси. Адже, в кожному заїзді необхідно максимально швидко подолати кожне коло із 17 віражів та 14 трамплінів довжиною більше 30 метрів по повітрю. Сміливці-гонщики на межі людських можливостей долатимуть перешкоди, а тисячі фанатів-уболівальників благатимуть про перемогу своїх улюбленців-мотогонщиків.

Під час Чемпіонату Світу в Чернівцях буде особливо святкова атмосфера, адже 25 років назад в Чернівцях було проведено перші світові змагання з мотокросу. Саме тому Чемпіонат Світу з мотокросу 2017 року пройде під егідою 25-річчя проведення першого Чемпіонату Світу з мотокросу в Україні.

Це єдиний світовий Чемпіонат з технічних видів спорту, який цього року прийматиме наша держава.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 120
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
17 434
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 725
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 511
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 615
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
8 582
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 402
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
8 299
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 304
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 130


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.