Мер Чернівців розповів, від якої партії він піде на вибори наступного разу

Новини Чернівців / політика, влада
4 505
0
Мер Чернівців розповів, від якої партії він піде на вибори наступного разу

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук заявив, що під час наступних виборів мера він планує висуватися від політичної партії.

Про це він сказав у п’ятницю в ефірі радіопрограми "Суть речей", яка вийшла в ефір на "Радіо 10", пише molbuk.ua

"Я думаю, що більше не зроблю такої помилки, яку зробив на минулих виборах, коли йшов самовисуванцем. Я буду вести у наступну міську раду свою команду, людей яких чернівчани знають, людей яким чернівчани довіряють, людей, які адекватно розуміють, що вони мають робити у міській раді – захищати Чернівці, чернівчан і розвивати місто", – зазначив Каспрук.

За словами міського голови, депутати всіляко ігнорують важливі для міста рішення.

"30 березня депутати мали прийняти рішення про надання фінансової допомоги Чернівціводоканал. Не прийняли. Сесія не закінчилась досі. І так само не прийнято рішення по газу. Через небажання депутатів підтримати часткове погашення боргів за газ сьогодні обласні заклади, а саме кардіодиспансер, онколікарня, лікарня на Фастівській, перша міська лікарня залишилися без тепла. Те ж саме по воді. Якби міська рада прийняла рішення, у нас би не було відключень у Чистий четвер і на великодні свята", – додав міський голова.

Раніше Каспрук заявляв, що у нього є юридичні підстави для проведення позачергових виборів міськради.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
9 003
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 081
До Землі наближається нова магнітна буря: вчені назвали дату
5 571
Чи повернуться морози: прогноз погоди на Буковині до кінця лютого
3 354
У Чернівцях попрощаються із сімома невідомими захисниками України
3 147
«Я був би згоден віддати його за одну гривню»: чому не можуть продати комбінат хлібопродуктів у Неполоківцях
3 057
«Місто – бімба. Люди розкішні»: переселенці діляться враженнями від життя в Чернівцях
3 047
Скільки завтра будемо зі світлом: у "Чернівціобленерго" оприлюдниги графік відключень
2 810
Як і де у Чернівцях перевірити себе на «Скринінгу 40+»
2 530
Пенсіонер організував переправлення ухилянтів до Румунії: прикордонники викрили схему
2 452