У Чернівцях подорожчали поштові послуги

Новини Чернівців / економіка, бізнес
2 612
0
У Чернівцях подорожчали поштові послуги

У Чернівцях послуги з пересилання поштою подорожчали. Днями підняли ціни і приватні компанії, які надають поштові послуги, пише molbuk.ua.

Із кінця березня почали діяти нові тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку ПАТ "Укрпошта".

Зокрема майже на 50 відсотків збільшилися тарифи на пересилання простих та рекомендованих листів, бандеролей, секограм та посилок без оголошеної цінності масою до 10 кілограмів, інформує "Укрпошта".

Тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку підвищені в середньому на 49,4%. Також змінені тарифи на деякі інші послуги поштового зв’язку: пересилання поштових карток, посилок із оголошеною цінністю, повідомлення та смс-повідомлення про вручення, згруповані відправлення.

Також днями підвищила тарифи й одна із найбільших мереж поштових послуг – "Нова пошта". Із першого квітня компанія підвищила тарифи на послуги доставки в Україні, повідомляє компанія.

Зокрема в середньому на 3-5 гривень підвищуються тарифи на доставку в відділення посилок вагою від 5 до 15 кг, посилок і документів у мінімальній ваговій категорії до 0,1 кілограма, а також документів і посилок за типом "адреса-адреса".

Компанія також переглянула вартість доставки вантажів (понад 30 кг), в тому числі палетованих, у відділення й за адресою.

Крім того, вартість зворотної доставки документів по Україні з одного відділення в інше зміниться на 3 гривні, адресної – на 5 гривень.
У компанії відзначили, що зміни спричинені зростанням витрат, у зв’язку із підвищенням мінімальної зарплати.
А також на забезпечення логістичних процесів, зокрема в компанії фіксують збільшення витрат на пальне на 15%, порівняно з жовтнем 2016 року.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
41 120
Ранкова ДТП у Чернівцях на вулиці зі жвавим трафіком, рух ускладнений
34 161
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
27 590
У Чернівецькій ОВА облаштовують входи до ліфта: прорізи роблять на місці вікон
25 253
Нічна атака РФ: 172 ударні дрони по Україні, є влучання
24 456
Ворожі дрони над Буковиною та викриття банди організаторів підпільного казино. Головні новини
21 943
У Чернівцях готуються підняти ціни на проїзд: якою може бути вартість
20 598
Головна проблема – освітлення: як стадіон «Буковина» готують до вимог УАФ та УПЛ
19 932
У Чернівцях викрили директорку турфірми, яка ошукала клієнтів на 1.3 мільйона
18 532
Клічук розповів, де залишатиме своє авто після заборони паркування біля мерії Чернівців
17 454