Шість років за гратами проведе буковинець, який побив односельчанина і його малих дітей

Новини Чернівців / кримінал
2 352
0
Шість років за гратами проведе буковинець, який побив односельчанина і його малих дітей

Глибоцький районний суд визнав винним 50-річного жителя с. Банилів-Підгірний та його двох синів (1998 та 2000 років народження) у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) та ч.4 ст.296 КК України (хуліганство).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Встановлено, що 04.08.2016 обвинувачені, переслідуючи умисну мету завдати тілесних ушкоджень своєму 38-річному односельчанину, попередньо домовившись та озброївшись дерев’яними штахетами, зупинили мотоцикл на якому пересувався потерпілий разом з своїми малолітніми дітьми (2008 та 2014 років народження).

Зловмисники, діючи з особливою зухвалістю, незважаючи на те, що поруч з потерпілим перебували його діти, завдали тілесних ушкоджень чоловікові, його сину та дочці.

Найбільше потерпіла 8-річна дівчинка, яка отримала перелом лобної кістки, гематоми та забій головного мозку. Відповідно до висновків судово-медичного експерта вказані травми відносяться до тяжких тілесних ушкоджень.

Обвинувачені свою вину не визнали, проте державний обвинувач довів скоєння ними вказаних злочинів.

За результатами судового розгляду 50-річному буковинцю призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі, а його неповнолітнім синам призначено 2 роки позбавлення волі та на підставі ст. 75,104 звільнено від відбуття покарання з іспитовим строком на 1 рік. Керівник місцевої прокуратури не погоджується з рішенням суду в частині призначення покарання з іспитовим строком, та готує апеляційну скаргу на вказане рішення.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях підірвали 90-метрову трубу на території колишньої «Буковинки» - відео
5 116
Літній шопінг у розпалі: що і за скільки можна придбати на Калинівському ринку
4 239
Популярний мобільний оператор готує зміни для українців з 1 липня: що відомо
4 176
Картину чернівчанки презентували на найбільшій виставці творчих талантів у Манчестері
3 972
На Буковині проведуть в останню путь воїна Володимира Новака
3 555
«Там було все. Зараз усе зруйноване»: історії переселенців, які живуть у шелтері Новоселиці
2 727
У Чернівцях завершився Миколайчук OPEN: оголосили переможців 2026 року
2 561
На 59-му році життя помер президент ФК «Садгора» Сергій Антонюк із Чернівців
1 951
На Буковині тривають пошуки 96-річного чоловіка, який пішов з дому і не повернувся
1 878
У Чернівцях попрощалися із полковником Андрієм Рємізовим: він помер у ворожому полоні
1 856