Через спалювання сухої трави у двох селах на Буковині ледь не загорілися будівлі

Новини Чернівців / новини
1 928
0
Через спалювання сухої трави у двох селах на Буковині ледь не загорілися будівлі


За минулу добу, 15 березня, працівники ДСНС у Чернівецькій області зафіксували три пожежі.

Як інформує прес-служба відомства, у селі Берново Кельменецького району сталася пожежа у господарській будівлі. Як з’ясувалося, власниця господарства спалювала неподалік будівлі траву та сміття. Поривами вітру вогонь перекинувся на споруду та спричинив займання. Оскільки сама будівля була дерев’яною, а всередині зберігалися сіно та дрова, полум'я миттєво охопило всю площу будівлі та становив загрозу перекидання на житловий будинок, розташований поруч. Пожежу виявила власниця та повідомила рятувальників. Завдяки діям рятувальників житловий будинок було врятовано. Внаслідок пожежі вогнем знищено господарську будівлю.

У селі Кліводин Кіцманського району виникло загорання сухої трави на відкритій території. Зважаючи на те, що поруч з місцем події розташовувалась будівля недіючого млина, вогонь міг перекинутися на споруду. Пожежу помітили місцеві мешканці та викликали вогнеборців. Рятувальники з м. Кіцманя, які ліквідували пожежу, запобігли перекиданню вогню на будівлю млина. У результаті пожежі було знищено суху траву на площі 0,5 га.

Ще одна пожежа сталася у селі Великосілля Герцаївського району, де внаслідок короткого замкнення електромережі виникло загорання на горищі господарської будівлі. Пожежу вчасно помітили власники та зателефонували за номером 101. Зважаючи на те, що площа пожежі була незначною, загорання ліквідували місцеві жителі за допомогою підручних засобів до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Буковинців попередили про можливі затримки на кордоні з Румунією: яка причина
8 903
На Буковину насувається негода: прогнозують сильний вітер, грози та град
8 103
Йшли до монастиря 30 кілометрів: на Буковині поліція оштрафувала організатора хресної ходи
7 272
На Буковині з’явилися перші білі гриби: де шукати й чому їх не виростиш у теплиці
4 696
Вогонь пошкодив покрівлю: на Буковині загорілася господарська будівля
4 270
У Чернівцях судитимуть водія BMW, який збив хлопця на електросамокаті
4 119
Кардіохірург інституту Амосова родом із Буковини рятує життя військових на передовій
3 768
Страшна звістка з фронту: підтвердилася загибель воїна з Буковини Володимира Аврама
3 554
Невимовний біль: під час служби загинув захисник із Буковини Андрій Нерушка
3 430
Тривалий час вважався безвісти зниклим: на війні загинув воїн з Буковини Микола Шкеул
3 258