Буковинці складатимуть ЗНО за новими правилами

Новини Чернівців / Життя
2 313
0
Буковинці складатимуть ЗНО за новими правилами

Про нові правила у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2017 році розповіла Любов Якименко, завідувач відділу тестових технологій та ЗНО групи моніторингу.

Перше нововведення - випускники будуть складати шкільні іспити у формі ЗНО вже з трьох предметів.

- Перший обов’язковий екзамен - українська мова, другий - історія України або математика, і третій - на вибір, - зазначила Любов Якименко. - Але у переліку предметів на вибір вказані й історія, і математика. Тобто, випускник для складання державної підсумкової атестації може обрати і математику, й історію. Якщо ж лише один із вищевказаних, то його предметом на вибір вже може бути якийсь інший, як-от, фізика, іноземна мова і так далі.

"Існує й нововвведення, яке стосується більше випускників минулих років, - додала Л. Якименко. - Так, сертифікат ЗНО-2016 дійсний при вступі й цього року. Таким чином, ті, хто торік не використав цей сертифікат, може його застосувати нинішнього року".

ЗНО з французької, німецької та іспанської мов проводитимуть в один день. Як зауважила Любов Якименко, в разі, якщо випускник прагне здавати ЗНО з двох вищевказаних мов, то він відразу зможе зареєструватися по одному з цих предметів на додаткову сесію ЗНО.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Велике горе для всіх»: що відомо про родину з Чернівців, яка загинула в ДТП у Болгарії
12 543
Купили будинок за 3000 доларів: дизайнерка з Сум переїхала у село на Буковині і веде блог
8 387
У ЄС запустять новий зручний для українців поїзд: яка ціна квитків і карта руху
7 426
Після гроз Буковину накриє аномальна спека: коли чекати до +37°
6 731
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув 24-річний буковинець Микола Мельник
3 631
Підтвердилася загибель зниклого безвісти захисника Віталія Шевчука з Буковини
3 114
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
2 621
«Оплатила проїзд, а тебе пробачають»: чернівчанин розповів про конфлікт із контролеркою
2 552
Після місяців невідомості підтвердили загибель захисника з Буковини Миколи Лучика
2 520
ЧНУ у лідерах вступної кампанії: які спеціальності стали найпопулярнішими
2 468