На Буковині офіційно "закрили" епідемію чуми свиней

Новини Чернівців / новини
1 912
0
На Буковині офіційно "закрили" епідемію чуми свиней

У Новоселиці на Буковині 6 лютого 2017 року відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районної державної адміністрації.

Як повідомляє "Район-інфо" з посиланням на прес-службу РДА, на черговому засіданні члени комісії одноголосно прийняли рішення зняти з 06.02.2017 року обмеження пов'язані з АЧС в ФГ "Дружба народів", розташованих поруч приміщень для відгодівлі свиней жителів с. Довжок Новоселицького району Главицького А.Л., Жука А.М. та Чебана І.П. Розміщення на території господарств свиней, інших видів тварин та птиці здійснювати відповідно до вимог розділу VІІІ "Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней", затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства від 05.03.2014 № 81.

Правда, досі точаться суперечки щодо того чи вона була, а потерпілі від "ліквідації" очікують виплат за знищену худобу.

Нагадаємо, через спалах африканської чуми свиней у Новоселицькому районі влітку 2016 року довелося знищити майже 2000 свиней.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 254
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
4 992
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
4 872
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 176
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
3 949
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
3 860
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 283
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 210
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 126
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
2 859